S profíkem na rybách

„Pokud rybaříte se mnou, cestujete pouze s oblečením!“

Vítejte na mých stránkách plných ryb a velkých zážitků.

Servis zkušeného profesionálního rybáře, zážitky z rybolovu a splnění nebo alespoň plnění Vašich rybářských snů. Než se zaměříme na samotný rybolov, nabízím Vám nahlédnutí, pro mne ohlédnutí, za mými výpravami na ryby.

Rybařím od 4 let. Když zrovna nerybařím, sportuji. Je to skvělá kombinace aktivního relaxu a celoživotní záliby v rybaření.

EBRO – rybařím tady již několik let, přesněji od roku 2003. Rok co rok se sem vracím, ať s klienty, či sám. Vlastně v podstatě ani neodjíždím, mám zde vybudované kvalitní zázemí. Kdykoliv sem mohu přesídlit a věnovat se tak rybaření. Znám velice dobře jak Ebro, tak i místní poměry.

Znáte to?! Objevíte náhodný odkaz nebo zaslechnete zmínku o “vymazlené “ dovolené na rybách a jdete hledat kdo že to vlastně je a kam jezdí… Moje jméno je známé hlavně díky skvělému servisu klientům. Špičkové vybavení, špičkové úlovky.

Trocha retrospektivy

S klienty jsem už vytáhl 17 sumců větších než 260 cm, za mé větší či menší asistence. Za mých dvacet let přátelství s Ebrem přes tisíc sumců větších než 2 metry. To je tedy vskutku obrovské přátelství!!

Zvolna pokračujeme dál

„Ve správném období lze během dne zachytat najednou candáty, sumce, kapry i s okouny.“

Celkem dobře se zde chytají i kapři. Pokud se jim rybář věnuje, lze ulovit nad 20 kaprů za den.

Ve správném období je zde velká zábava s okouny.

Proč byste měli jet právě se mnou na ryby? Důvodů je hned několik! Tak jako variant mého rybaření.
Se mnou rybaříte 24 hodin, záleží jen na vaší síle.

Používám rybářské způsoby přívlač, vertikál, drop shot, fireball, trolling, lov na trhačku – boje, vábka, feeder.

Jak to mohu zvládnout? Mohu! Když zrovna nerybařím, sportuji. Tento koníček vyžaduje výbornou fyzickou kondici! Přes zimu poctivé cviky, v létě rybářské triky…

Jak to vlastně probíhá?

„Na rybaření se mnou nepotřebujete vozit žádné rybářské vybavení.“

Hned na začátku Vaší rezervace se ptám jaké a zda vůbec máte zkušenosti s rybolovem. Zároveň dohodneme co byste chtěli chytat. Na základě toho doporučím správný termín a pak podle toho vyberu na co budeme chytat a jakou technikou. Při zvolení správného termínu je možné za týden chytat vše, sumce, candáty, kapry, okouny.

Za mnou jezdí i klienti, kteří nemají zkušenosti. Nerybaří, ale jedou za zážitkem. Mezi mými klienty jsou i tací, kteří berou s sebou za zážitkem i své ratolesti. Přesně tak, jako jsem já byl brán k řece, rybaření. Učím chytat i jejich děti! Z těch se stávají malí úspěšní rybáři. Ebro není jen o sumcích. Candáti tu jsou ve velkém množství a jsou tlustí a bojovní. A lze říct, že i kaprů nemalých rozměrů je zde hodně.

Na rybaření se mnou nepotřebujete vozit žádné rybářské vybavení. Vše je nachystáno a s láskou opečováváno zde přímo v místě. Stačí si zabalit zavazadlo s osobními věcmi. Rozměry nechám na Vás, ale věřte, že móda je to poslední, co Vás zde bude zajímat.

„Vyzvednu Vás na letišti v Barceloně (MB Viano 9 míst, Toyota Pro Ace 7 míst ),nebo SUV,  pokud zrovna nejsem ve Španělsku, letím s Vámi. Na letišti mám celoročně zaparkovaný vůz.“

Po celou dobu pobytu máte k dispozici zapůjčené vozidlo.

Moji klienti za mnou jezdí opakovaně a postupem času se z nás stávají přátelé. Což je vlastně velké plus mého byznysu. S kým jiným než s přáteli utíká čas luxusně strávený na rybách?

Jak velká skupina klientů je se mnou na rybách?
Mám několik klientů, kteří jezdí i v 8 lidech. Potom je rozdělím do skupin 4+4 nebo 5+3 a během celého dne se se mnou na rybách vystřídají. Každý si užije chvíle napětí, zápasu, boje a výhry, nebo i prohry, i to patří k rybaření. Každopádně jste byli u toho.
Výhoda rybolovu se mnou je možnost chytat 24 hodin denně. A v ten moment zjistíte, že i 24 hodin je málo! Těch zážitků během jednoho dne bývá opravdu mnoho.

Trochu počtů a technických informací!

„Do výbavy jsem investoval několik milionů, čehož absolutně nelituji.“

6800 € za 1-4 osoby, nebo 7300 € za 6 osob, 1 exclusiv apartmán, licence, průvodce TOMÁŠ PLACHÝ, odvoz z letiště a zpět, auto po celou dobu k dispozici.  PHM, živé nástrahy a krmení na kapry

Používám opravdu kvalitní rybářské vybavení. Do výbavy jsem investoval několik milionů, čehož absolutně nelituji. Mám roky zkušeností a kvalita rybolovu tomu pak samozřejmě odpovídá. Tohle všechno a daleko víc zjistíte hned v prvních minutách našeho společného lovení zážitků.

Základem je pořádná loď

CAROLINA SKIFF 2480 DLX 7,15 m dlouhá a 245 cm široká, se 150ps HONDA, vzadu echo Garmin 16″ s livescope .V předu echo Humminbird Apex 16 s megalive. Přední el. motor vč. fish sondy

Loď zaparkovaná na moři z které se chytají tuňáci,  délka 9m  s motorem 250ps HONDA, vybavená 2 echoloty a předním elektromotorem.

Pruty na sumce používám SPORTEX Top Cat Boje, SAKURA Mitsio, YUKI Nuba, osazeny navijáky Shimano STELLA 30000/8000, DAIWA BAITCAST

Pruty na candáty a okouny používám SPORTEX XCLUSIVE Feeder , pruty na vláčku G-LOOMIS NRX a MEGABASS DESTROYER, osazeny navijáky  BAITCAST DAIWA, STEEZ a Z2020 LIMITED  a navijáky Shimano STELLA

Pruty na kapry používám SHIMANO TRIBAL s navijáky SHIMANO POWER AERO a pruty CENTURY + pruty vyrobené na zakázku v Anglii s navijáky SHIMANO AERO TECHNIUM MGS.

„Kolik je variant rybolovu, tolik je zážitků rybaření právě se mnou, TOMÁŠEM PLACHÝM. Vítejte tedy na mých stránkách a pojďme si plnit rybářské sny!!!“

Kam dál?

Podívejte se, co vše vám můžu nabídnout, nebo si vyberte z nabídky komfortního ubytování.

další destinace
ubytování a doprava